465 föremål
Piaget, armbandsur, 31,5 mm.
6d 19 tim
Piaget, armbandsur, 31,5 mm.
120 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Göran Augustson, "Feeling".
8d 20 tim
Göran Augustson, "Feeling".
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Champagnekylare, 1900-tal.
8d 20 tim
Champagnekylare, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Olli Joki, "Överflygning".
6d 19 tim
Olli Joki, "Överflygning".
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Ilppo Alho, "Code; 00-S1-A9".
5d 18 tim
Ilppo Alho, "Code; 00-S1-A9".
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Halsband, pansarked, 14K guld.
5d 18 tim
1 200 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Esa Riippa, "Mangovati".
4d 18 tim
Esa Riippa, "Mangovati".
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Margit Aarnio-Aaltonen, Byte.
4d 18 tim
Margit Aarnio-Aaltonen, Byte.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1900-talets slut.
4d 18 tim
Soffa, 1900-talets slut.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Sidobord, 1800-talets mitt.
4d 18 tim
Sidobord, 1800-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Mulberry, väska, "Roxanne".
4d 18 tim
Mulberry, väska, "Roxanne".
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Skålar, 2 st, porslin, Kina 1800-tal.
4d 18 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, väska "Bucket".
3d 18 tim
50 EUR
Utropspris
500 EUR