1889 föremål
Karl Axel Pehrson, Utan titel.
3d 15 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Modell i papper.
2d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Coignard, "Deux personnages".
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linnedamast, duk och fem servetter.
1d 19 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, karmstol.
3d 19 tim
Carl Malmsten, karmstol.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
19 tim 8m
Bokhylla, 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
6d 20 tim
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åkdyna Skåne omkring 1900 opphämta ca 112x54 cm.
3d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
2d 21 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
21 tim 20m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Early America".
3d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Persisk, ca. 72 x 98 cm.
2d 16 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pukeberg taklampor, ett par, 1940-tal.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå Danmark 1900-talets mitt.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor ett par 1960/70-tal.
3d 21 tim
1 552 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 20 tim
Bottega Veneta, plånbok.
351 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Orrefors 1960/70-tal.
22 tim 2m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ingeborg Lundin, skål, Ariel, Orrefors 1964.
17 tim 50m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ellis Wallin,"Skeppsholmskyrkan".
4d 21 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Krüger, "Höstlandskap".
20 tim 46m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
2d 17 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK