13 föremål
Golvlampa, Markslöjd, sent 1900-tal.
2d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

302. Otto Schulz, soffbord, Swedish Modern, Boet, Göteborg 1940-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
6 000

ditt bud
Aktuellt bud:
6 000 SEK