354 föremål
Trädgårdsbord, "café table"  Hope 2000-tal.
6d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6d 19 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
6d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 196x199 cm.
6d 19 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
6d 20 tim
Lennart Rodhe, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
6d 20 tim
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
6d 20 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur.
6d 20 tim
Oscar Reutersvärd, skulptur.
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
6d 20 tim
Göran Brunius, Havsvy.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, Sjal,
7d 17 tim
Hermès, Sjal,
2 888 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, Scarf.
7d 17 tim
Louis Vuitton, Scarf.
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur "Brain".
5d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halsband ankarlänk 18K guld Balestra Italien.
5d 19 tim
18 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
5d 20 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius,  Kustvy.
5d 20 tim
Göran Brunius, Kustvy.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel empire-stil 1900-tal.
5d 20 tim
Ampel empire-stil 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1900-talets mitt.
4d 19 tim
Bokhylla 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK