142 föremål
Lampa, industri, funkis, 1930-tal.
4d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, glas, troligen Murano.
5d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Elit AB, 1960/70-tal.
5d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
5d 10 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Tom Dixon, taklampor 3 st "Melt" 2000-tal.
5d 11 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
5d 12 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1930/40-tal.
6d 9 tim
Taklampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1960-tal.
6d 11 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR