Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
52 föremål
Mulberry, resegarderob, vintage.
14 tim 9m
Mulberry, resegarderob, vintage.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
16 tim 39m
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
16 tim 49m
Lanvin, halsband/kedja.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
1d 12 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
1d 12 tim
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
1d 12 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
1d 12 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
1d 12 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
1d 12 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
1d 12 tim
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
1d 13 tim
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Dionysus".
1d 16 tim
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, armband.
1d 16 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
1d 16 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
2d 11 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
2d 12 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Loewe, väska, "Hammock".
2d 12 tim
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
270 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Burberry, väska, "Paddy bag".
3d 12 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
4d 9 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
4d 9 tim
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
4d 9 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
4d 9 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
4d 11 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
5d 14 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dunhill, portfölj.
5d 15 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
6d 13 tim
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
6d 14 tim
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
6d 15 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.