Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
59 föremål
Louis Vuitton, väska, "Brera".
7 tim 42m
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
1d 12 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 12 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
2d 12 tim
Christian Dior, skärp, vintage.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
2d 12 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska.
4d 6 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
4d 8 tim
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Torana".
4d 8 tim
Hermès, scarf, "Torana".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
4d 8 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, väska.
4d 8 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cartier, scarf.
4d 8 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
4d 9 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
5d 10 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
5d 10 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
5d 12 tim
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, filt.
5d 12 tim
Burberry, filt.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
5d 12 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
5d 13 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fendi, väska.
6d 8 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
6d 8 tim
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Dunhill, portfölj.
6d 11 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
6d 12 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.