Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
61 föremål
Louis Vuitton, armring.
14 tim 13m
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, resväska, vintage.
15 tim 53m
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
16 tim 15m
Burberry, paraply.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Troca".
16 tim 19m
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
16 tim 35m
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
16 tim 53m
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
17 tim 15m
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
17 tim 17m
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
1d 11 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
1d 11 tim
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
1d 11 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
1d 13 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
3d 21 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
3d 21 tim
Lanvin, halsband/kedja.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
4d 16 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
4d 16 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
4d 16 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
4d 17 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
4d 17 tim
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Dionysus".
4d 21 tim
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, armband.
4d 21 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
4d 21 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
5d 15 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
5d 17 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Loewe, väska, "Hammock".
5d 17 tim
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Burberry, väska, "Paddy bag".
6d 17 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
1 234 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.