Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
57 föremål
Louis Vuitton, väska, "Alma".
3m 35s
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
2d 4 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
2d 5 tim
Mulberry, resegarderob, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
2d 7 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
2d 8 tim
Lanvin, halsband/kedja.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
3d 3 tim
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
3d 3 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
3d 3 tim
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
3d 3 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
3d 3 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
3d 3 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
3d 4 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
3d 4 tim
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
3d 4 tim
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
3d 4 tim
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Dionysus".
3d 7 tim
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, armband.
3d 7 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
3d 7 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
4d 2 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
4d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Loewe, väska, "Hammock".
4d 4 tim
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Burberry, väska, "Paddy bag".
5d 3 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, "Gabrielle PM", 2018-2019.
6d
Chanel, väska, "Gabrielle PM", 2018-2019.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
6d
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
6d
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 1 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
6d 1 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
6d 3 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.