Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
111 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
21 tim 48m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
1d 14 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gucci, väska.
1d 15 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Ramage".
1d 17 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, väska, "Troca".
2d 16 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
2d 17 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
2 202 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Soho".
3d 19 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska, "GG Marmont".
4d 18 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
4d 18 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
4d 18 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, halsband, 1991.
4d 18 tim
Céline, halsband, 1991.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
4d 20 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
4d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.