277 föremål
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
6d 7 tim
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Erkki Sakari Heinonen, "September".
7 tim 23m
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Tuulikki Pietilä, "Ikonostas".
7 tim 31m
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, scarf, "Le Monde du Polo".
7 tim 41m
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Sidobord, 1800-talets mitt.
2d 7 tim
Sidobord, 1800-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Grande Tenue".
6d 7 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1900-talets slut.
2d 6 tim
Soffa, 1900-talets slut.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Outi Heiskanen, "Lumihaka".
5d 3 tim
Outi Heiskanen, "Lumihaka".
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Haarala, Utan titel.
2d 6 tim
Olavi Haarala, Utan titel.
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Jonas Heiska, Utan titel.
3d 7 tim
Jonas Heiska, Utan titel.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring, 14K guld och syntetisk korund.
2d 6 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR