Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

22 föremål
Louis Vuitton, messenger bag.
4d 2 tim
Louis Vuitton, messenger bag.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "BayswaterDouble Zip",
3d 5 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska "Alexa hobo".
4d 3 tim
Mulberry, väska "Alexa hobo".
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska.
2d 5 tim
Mulberry, väska.
2 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska samt portmonnä vintage.
3d 4 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, weekendbag.
3d 2 tim
Céline, weekendbag.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
5d
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bally ryggsäck limiterad upplaga 2017.
3d 4 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ralph Lauren, väska.
1 tim 13m
Ralph Lauren, väska.
3 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé", 1994.
39m 36s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valentino, väska.
1d 1 tim
Valentino, väska.
6 350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

266. Axel Einar Hjorth, soffa "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
140 000 SEK