1478 föremål
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
5d 9 tim
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Eilersen 2000-tal.
12 tim 7m
Soffa, Eilersen 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
3d 11 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
9 tim 51m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sonja Katzin, bordslampa, 1960/70-tal.
7 tim 29m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1940-tal.
5d 12 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
1d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
5d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, omkring 1900.
7 tim 19m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stanislaw Zoladz, Skärgårdsklippor.
4d 9 tim
3 600 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stig Claesson, Får i månsken.
2d 5 tim
Stig Claesson, Får i månsken.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 6 st, Danmark, 1960-tal.
3d 8 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven Jonson, "Färjestället" 1945.
1d 11 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Syrsa, sten. Arkaiserande.
4d 5 tim
Syrsa, sten. Arkaiserande.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
4d 10 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, Gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 8 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, gustaviansk, omkring 1800.
2d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
1d 12 tim
Taklampa 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Frandsen sent 1900-tal.
2d 12 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1930/40-tal.
11 tim 57m
Taklampa, 1930/40-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK