1606 föremål
Ring, 18K guld med briljantslipad diamant.
2d 15 tim
3 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring, 18K guld med turkos och pärlor.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Robert Högfeldt, "Salome".
1d 14 tim
Robert Högfeldt, "Salome".
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roland Wilhelmsson, matbord, Ågesta, 1976.
5d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roland Wilhelmsson, spegel, Ågesta, 1974.
1d 15 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
1d 14 tim
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salvador Dalí, "Henry VIII".
1d 15 tim
Salvador Dalí, "Henry VIII".
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salvador Dalí, "Le Péché partagé".
1d 15 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
2d 18 tim
7 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
3d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
3d 17 tim
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn/barvagn sent 1900-tal.
3d 22 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Det gamla trädet.
1d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
3d 19 tim
Sideboard, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
3d 16 tim
Sideboard, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1940/50-tal.
2d 17 tim
Sideboard, 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 2000-tal.
4d 18 tim
Sideboard, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard/långbord tidigt 1900-tal.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1d 20 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/soffbord 2 st Cheope 2000-tal.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Siri Derkert, Ansikte.
7d 20 tim
Siri Derkert, Ansikte.
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Siri Derkert, Nakenstudie.
7d 21 tim
Siri Derkert, Nakenstudie.
3 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Siri Derkert, Tre figurer.
7d 20 tim
Siri Derkert, Tre figurer.
500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Siri Derkert, Två Flickansikten.
7d 22 tim
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Siri Meyer, Valldemosa.
7d 19 tim
Siri Meyer, Valldemosa.
4 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Siri Rathsman, Utan titel.
3d 17 tim
Siri Rathsman, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, gustaviansk stil, sent 1800-tal.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK