1564 föremål
Vas, porslin, Kina, qingdynastin, 1800-tal.
4d
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
2d
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring med baguettslipad diamant.
1d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sven Larsson tillskriven bänk 1970-tal.
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1800-tal.
4d 3 tim
2 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Leif Tjerned, "Krypare".
21 tim 20m
Leif Tjerned, "Krypare".
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, "Stockholm", Englesson.
3d 4 tim
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jardinierer, ett par gjutjärn, tidigt 1900-tal-.
5d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Beverloo Corneille, Utal titel.
22 tim 6m
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Yrjö Edelmann, Brevet.
1d 1 tim
Yrjö Edelmann, Brevet.
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Minityrer, 6 st, Gustavsberg Studio,
3d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Acke Hydén, Utan titel.
5d 1 tim
Acke Hydén, Utan titel.
666 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Cartier, scarf.
7d 2 tim
Cartier, scarf.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Musée".
3d 23 tim
Hermès, scarf, "Musée".
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Victor Vasarely, "Terz petit".
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
2d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Claesson, Får i skogslandskap.
5d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
4d 1 tim
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
1 755 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2d 3 tim
Soffbord sent 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oskar Bergman,  Vår, Skåne.
5d 2 tim
Oskar Bergman, Vår, Skåne.
1 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Slagbord, omkring år 1800.
3d 1 tim
Slagbord, omkring år 1800.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Blomsterstilleben.
3d 4 tim
1 201 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-tal.
2d 23 tim
Sängbord, ett par, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 30,5 mm.
3d 1 tim
Tissot, armbandsur, 30,5 mm.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, skulptur, signerad.
7d 1 tim
Åke Holm, skulptur, signerad.
3 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Katsushika Hokusai,  Magna.
6d 4 tim
Katsushika Hokusai, Magna.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Waldemar Sjölander, Från Florens.
3d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets andra hälft.
4d 3 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, dokumentportfölj, "Documents".
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK