1227 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1950-tal.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vaser ett par silver London 1902 respektive 1903.
2d
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Badkarssoffa, 1800-talets andra hälft.
2d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggbord, gustaviansk stil, omkring år 1900.
1d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fernand Léger, efter "Liberté Paix Solidarité".
4d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1980-tal.
4d 20 tim
Bordslampa, 1980-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1920-tal.
3d 19 tim
Bokstöd, ett par, 1920-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Napatchie Noah, Isbjörn.
3d 17 tim
Napatchie Noah, Isbjörn.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa Falkenberg 1900-talets senare del.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åkdyna Skåne omkring 1900 opphämta ca 112x54 cm.
6d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940-tal.
1d
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Longines, "Tre Tacche", armbandsur, 23,5 mm.
1d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol/fåtölj 1900-talets mitt.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, clutch, 1984.
1d 22 tim
Cartier, clutch, 1984.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
5d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940/50-tal.
7d
Golvlampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sockerskål och gräddkanna, silver, 1900-tal.
1d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Tydén, "Hammarbyleden".
6d 22 tim
Nils Tydén, "Hammarbyleden".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dukar 3 st damast omkring 1900.
1d
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, I ateljén.
6d 23 tim
Madeleine Pyk, I ateljén.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Napoléon".
6d 23 tim
Hermès, scarf, "Napoléon".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, porslin, Kina, 1900-tal.
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gudrun Eduards, Körsångare.
6d
Gudrun Eduards, Körsångare.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
5d
Cartier, scarf.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Richard Mortensen, Utan titel.
4d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Tibet, ca 240 x 170 cm.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tamburmajor 1900-talets senare del.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Nain semiantik ca 87x68 cm.
3d
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
2d
Gunnar Norrman, "Körsbär".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK