1210 föremål
Gunnar Norrman, "Körsbär".
2d
Gunnar Norrman, "Körsbär".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Kroginteriör.
16m 4s
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, "Meteoren".
1d
Martin Emond, "Meteoren".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d
Ulf Trotzig, komposition.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Daniel Holm, Insjölandskap med figurer.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ilia Zdanevitch,  “Soirée du Cœur à Barbe”.
1d 23 tim
1 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, persisk, ca 290 x 206 cm.
22 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 21 tim
Skänk, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cortébert, armbandsur, 18K guld, 34 mm.
1d 20 tim
4 123 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, 18K guld med gul glassten.
3d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1900-talets mitt.
4d
Bokhylla 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
2d 23 tim
Taklampa 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, bordslampa, stengods, Rörstrand.
1d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Soffbord 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, jugendstil, 1900-talets mitt.
22 tim 46m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Marc Chagall, färglitografisk affisch.
1d
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK