1294 föremål
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
3d 17 tim
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bramasto Bramasto, Figurmotiv.
4d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1960/70-tal.
4d 20 tim
Spegel, 1960/70-tal.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ragnar Person, I stugan.
16 tim 49m
Ragnar Person, I stugan.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
4d 19 tim
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Jolin, Självporträtt.
5d 19 tim
Einar Jolin, Självporträtt.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Dahl, Kurtis.
1d 18 tim
Peter Dahl, Kurtis.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
David Shrigley, "Swan".
20 tim 51m
David Shrigley, "Swan".
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasservis, 41 delar, Riedel, Österrike.
5d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
15 tim 27m
Gucci, scarf, "Flora".
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
5d 20 tim
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1930/40-tal.
5d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
3d 17 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Reseur, omkring år 1900.
3d 13 tim
Reseur, omkring år 1900.
300 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Thonet, stol, New york, 1950-tal.
19 tim 21m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
18 tim 37m
Sidobord, ett par, 2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yngve Ekström, skåp, "Furubo", Swedese.
1d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lena Cronqvist, Porträtt av Göran Tunström.
3d 14 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1d 19 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ivar Kamke, "Dagmar Keiller" (1868-1954).
3d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
5d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
must de Cartier, Must 21, armbandsur, 28 mm.
5d 20 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK