1247 föremål
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
23 tim 51m
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
14 044 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft.
23 tim 46m
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Pall Art Deco 1900-talets första hälft.
2d 3 tim
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
2d 21 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, England, tidigt 1900-tal.
1d
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, Linden Möbelfabrik, 1950/60-tal.
2 tim 57m
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dukar 3 st damast omkring 1900.
2 tim 35m
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, persisk, ca 290 x 206 cm.
54m 34s
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, allmoge, 1800-talets första hälft.
1d
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa med bord, 1950-tal.
1d
Golvlampa med bord, 1950-tal.
4 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal, Senbarockstil.
41m 34s
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2d 1 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
16 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Zenith, armbandsur, 18K guld, 34 mm.
2d
5 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 345 x 273 cm.
2 tim 24m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Charlotte Wahlström, "Från Wärmland".
1 tim 33m
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 326 x 233 cm.
1 tim 31m
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
3d 3 tim
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olle Bærtling, "Sergoamarak".
1 tim 13m
Olle Bærtling, "Sergoamarak".
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Guldmynt, Tyskland, Friedrich av Preussen, 20 mark, 1888.
1d
4 808 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 60,5 mm.
2d 21 tim
14 025 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband, 18K guld, pansarlänk.
1d 1 tim
5 200 SEK
Utropspris
6 500 SEK
Matta, Keshan, ca 367 x 273 cm.
1 tim 38m
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
2d
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fransk skola, 1700-tal, Baccanal.
1d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stolar 2 + 2 st Danmark 1960-tal.
1d 2 tim
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, Frasse, Ur "Tårtan".
1 tim 35m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ann Eringstam, "In search of wonderland 2".
2 tim 26m
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bålskål, silver, GAB, Stockholm 1938.
1 tim 19m
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK