209 föremål
Jan Palmu, Stilleben.
7d
Jan Palmu, Stilleben.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Valentino, collier.
7d
Valentino, collier.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Eero Nelimarkka, Vinter på slätten.
7d
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Louis Vuitton, "Totally MM", väska.
7d
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Kirsi Neuvonen, "Kiiltokuvaenkeli".
7d
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Jan Palmu, Blommor.
7d
Jan Palmu, Blommor.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Anna Snellman, Kallor.
7d
Anna Snellman, Kallor.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Rudolf Koivu, Sädesskylar.
7d
Rudolf Koivu, Sädesskylar.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Reijo Meller, Kyss.
6d 1 tim
Reijo Meller, Kyss.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Prada, väska.
6d 1 tim
Prada, väska.
80 EUR
Utropspris
350 EUR
Soffa, 1960-tal.
6d 1 tim
Soffa, 1960-tal.
700 EUR
Utropspris
900 EUR
Louis Vuitton, väska "Bucket".
6d
333 EUR
Utropspris
500 EUR
Salvador Dalí, "Hommage A Cranach".
5d 1 tim
340 EUR
Utropspris
400 EUR
Reijo Meller, Kvinna.
5d
Reijo Meller, Kvinna.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Hermès, Windsor, armbandsur, 24 mm.
5d
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, väska, "Trocadero 27".
5d
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Hermès, Pullman, armbandsur, 25 mm.
4d
200 EUR
Utropspris
550 EUR
Vitrinskåp 1900-talets senare del.
4d
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hänge, 14K guld och safirer.
3d 1 tim
Hänge, 14K guld och safirer.
150 EUR
Utropspris
270 EUR