170 föremål
Mikko Koppali, Björn.
2d 5 tim
Mikko Koppali, Björn.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Elina Luukanen, "Löytö".
6d 5 tim
Elina Luukanen, "Löytö".
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Esa Riippa, "Mangovati".
6d 2 tim
Esa Riippa, "Mangovati".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
6d 1 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Haarala, Utan titel.
5d 1 tim
Olavi Haarala, Utan titel.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampa, art déco, 1930-tal.
5d
Taklampa, art déco, 1930-tal.
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Alexander Kulkoff, "Hamburg".
2d 5 tim
Alexander Kulkoff, "Hamburg".
160 EUR
Utropspris
400 EUR
Raija Seilonen, Päron.
59m 51s
Raija Seilonen, Päron.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Ring, 18K guld.
7d 5 tim
Ring, 18K guld.
Inga bud
Utropspris
400 EUR