246 föremål
Karmstolar ett par Jugend tidigt 1900-tal.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Kossan".
2d 22 tim
Lennart Jirlow, "Kossan".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Rodhe,  komposition.
1d 23 tim
Lennart Rodhe, komposition.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Rodhe, Komposition.
6d 23 tim
Lennart Rodhe, Komposition.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, I ateljén.
4d 22 tim
Madeleine Pyk, I ateljén.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Maria Röhl, porträtt ett par.
23 tim 51m
Maria Röhl, porträtt ett par.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Martin Emond, Landskap.
5d 23 tim
Martin Emond, Landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1960-tal.
21 tim 55m
Matbord 1960-tal.
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Nain galleri old ca 294x67 cm.
1d 23 tim
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Nain semiantik ca 87x68 cm.
23 tim 47m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Röllakan ca 188x143 cm signerad "IA".
2d 23 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, ca 353x250 cm.
5d 23 tim
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Nattlåda daterad 1689.
6d 23 tim
Nattlåda daterad 1689.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Nordberg, Kustvy med byggnader.
5d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, Kossa.
23 tim 1m
PG Thelander, Kossa.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall Art Deco 1900-talets första hälft.
23 tim 45m
6 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pallar 2 st 1900-talets första hälft/mitt.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Dansande par.
1d 22 tim
Peter Dahl, Dansande par.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Frie, stilleben.
23 tim 57m
Peter Frie, stilleben.
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Rolf Juell Gleditsc, "Skellefte älv".
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Romero Britto,"Absolut Vodka",
4d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
5d 23 tim
Sandro Chia, "Spirit".
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
5d 23 tim
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn Dyrlund Danmark 1970/80-tal.
2d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/skulptur modern tillverkning.
4d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1970-tal.
5d 23 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord,  sent 1900-tal.
23 tim 31m
Soffbord, sent 1900-tal.
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1900-talets senare del.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 7 st snarlika Danmark 1960-tal.
23 tim 37m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven Jonson, "Färjestället" 1945.
3d 23 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK