360 föremål
Bord 1900-talets första hälft.
14m 15s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils-Göran Brunner, landskap.
4d 1 tim
Nils-Göran Brunner, landskap.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
David Shrigley, "Swan".
5d 23 tim
David Shrigley, "Swan".
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Bistro" Hope 2000-tal.
4d
800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska "Alexa hobo".
5d 23 tim
Mulberry, väska "Alexa hobo".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fernand Léger, "Liberté Paix Solidarité".
22m 15s
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Pastoe Nederländerna sent 1900-tal.
7d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
1d
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
8m 15s
Carl Hammoud, "Announcement".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, "Park", Hope 2000-tal.
1d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
3d
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1d 1 tim
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
10m 15s
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
3d
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Golvlampor ett par modern tillverkning.
5d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashmir silke ca 223x125 cm.
2m 15s
2 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Peter Freudenthal, "Månsken".
4d
Peter Freudenthal, "Månsken".
15 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta Marocko ca 280x204 cm.
1d 21 tim
Matta Marocko ca 280x204 cm.
2 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hans Larsson, porträtt.
< 1m
Hans Larsson, porträtt.
1 533 SEK
Utropspris
2 500 SEK
must de Cartier, Tank, armbandsur, 20,5 x 20 (28) mm.
1d
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eve Eriksson, Fasader.
50m 15s
Eve Eriksson, Fasader.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa sent 1900-tal/2000-tal.
18m 14s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Mac Laren I".
5d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå Danmark 1900-talets mitt.
1d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kari Asikainen, stol "Scheletro" Finland 1900-talets slut.
3d
1 666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
must de Cartier, Must 21, armbandsur, 28 mm.
1d 1 tim
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord,  sent 1900-tal.
1 tim
Soffbord, sent 1900-tal.
2 701 SEK
Utropspris
4 000 SEK