274 föremål
Ulf Trotzig, komposition.
3d 20 tim
Ulf Trotzig, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Eilersen 2000-tal.
3d 20 tim
Soffa, Eilersen 2000-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cafébord 1940/50-tal.
1d 22 tim
Cafébord 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Art deco 1900-talets första hälft.
3d 21 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Gislander, Fåglar i vinden.
3d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
3d 21 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, Perspective Japonaise.
4d 23 tim
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fernand Léger, "Liberté Paix Solidarité".
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eve Eriksson, Fasader.
4d 23 tim
Eve Eriksson, Fasader.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mormorsur, 2 st, 34 mm.
1d 23 tim
Mormorsur, 2 st, 34 mm.
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 14K guld med fasetterade stenar.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
1d
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa sent 1900-tal/2000-tal.
4d 23 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, halsband 1958.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
6d
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
2d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld.
23 tim 47m
Armband 18K guld.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
4d 23 tim
Lennart Rodhe, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
4d 23 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska samt portmonnä vintage.
23 tim 31m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
4d 23 tim
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
David Shrigley, "Swan".
1d
David Shrigley, "Swan".
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
3d 21 tim
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor 1 par EWÅ.  1900-talets mitt.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
6d
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
3d 21 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Mulberry, väska, "BayswaterDouble Zip",
1d
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elsa Stackelberg, trädgårdsbord Fri Form sent 1900-tal.
3m
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
must de Cartier, Must 21, armbandsur, 28 mm.
6d
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Marocko ca 280x204 cm.
6d 20 tim
Matta Marocko ca 280x204 cm.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord,  sent 1900-tal.
5d
Soffbord, sent 1900-tal.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilstol "Origami" Hope 2000-tal.
6d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta orientalisk ca 196x199 cm.
4d 23 tim
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord "CTM" Vitra 2002.
6d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål silver A Michelsen Danmark 1900-tal.
27m
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
1d 23 tim
Bokhylla 1940-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska "Alexa hobo".
1d 22 tim
Mulberry, väska "Alexa hobo".
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Lind, Havet.
2d 19 tim
Axel Lind, Havet.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK