327 föremål
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
2d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 353x250 cm.
19 tim 59m
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
2d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Axel Olson, "Näten lagas (Arild)".
18 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Peter Freudenthal, "Månsken".
3d 20 tim
Peter Freudenthal, "Månsken".
15 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
20 tim 3m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK