379 föremål
Matbord 1970-tal.
1d 22 tim
Matbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Nain part silk ca 263x162 cm.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ellis Wallin,"Skeppsholmskyrkan".
27m 29s
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1940-tal.
57m 29s
Soffbord 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
3d
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Kossan".
3d
Lennart Jirlow, "Kossan".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 2000-tal.
3d
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karl Momen, Utan titel.
1d 22 tim
Karl Momen, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Uplight/golvampa Ateljé Lyktan sent 1900-tal.
55m 29s
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
5d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1900-talets mitt.
5d
Bokhylla 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall 1800-talets andra hälft.
21m 29s
Pall 1800-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Shrigley, "Swan".
1d 22 tim
David Shrigley, "Swan".
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Boréns Borås 1950-tal.
1 tim 5m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
3d 22 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK