1080 föremål
Ring, platina med briljantslipad diamant.
4d 18 tim
17 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Roland Svensson, "Vaxholms kastell".
2d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, funkis, 1930/40-tal.
3d 18 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Vallflicka.
3d 18 tim
Severin Nilson, Vallflicka.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard med två hyllplan, Porro, Italien.
3d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 18 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Swedish Grace, 1920-tal.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
5d 19 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, Sverige, 1900-talets mitt.
4d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/skåp, omkring år 1900.
6d 21 tim
Skänk/skåp, omkring år 1900.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
5d 19 tim
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
20 tim 2m
Skåp, 1700-tal.
2 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
2d 15 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Sverige, 1700-tal.
4d 19 tim
Skåp, Sverige, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Swedish Grace, 1920-tal.
1d 19 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, jugend, omkring år 1900.
4d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 19 tim
Slagbord, 1800-tal.
2 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Slagbord, furu, 1800-tal.
2d 18 tim
Slagbord, furu, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4d 19 tim
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK