1001 föremål
Kubbstol, 1900-talets mitt.
4d
Kubbstol, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Endre Nemes, "Ovanlig Ritual".
6d
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal.
6d
Bokhylla, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
John Jon-And, "Palermo".
6d 1 tim
John Jon-And, "Palermo".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Dawid, Vante.
5d 20 tim
Dawid, Vante.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK