993 föremål
Omega, armbandsur, 19 mm.
5d 12 tim
Omega, armbandsur, 19 mm.
7 209 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, pläd, "Jete Canape Escapade".
6d 11 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Sverige, 1700-tal.
6d 16 tim
Skåp, Sverige, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 15 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lotten Rönquist, Flicka och pojke vid strandkant.
1d 14 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Armband, 18K guld.
4d 15 tim
Armband, 18K guld.
6 700 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Matta, Keshan, ca 345 x 250 cm.
16 tim 9m
450 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Péter Kovacs, "Egy falvaralo maradekai".
1d 14 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gunnar Smoliansky, "Slussen", 1952.
5d 16 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-talets slut, St Hieronymus.
5d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gunilla Allard, soffa, "Cinema", Lammhults.
3d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé", 1994.
4d 13 tim
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Urgon Réka, "Inner World".
4d 12 tim
Urgon Réka, "Inner World".
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kashan, ca 360 x 255.
5d 12 tim
Matta, Kashan, ca 360 x 255.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
6d 12 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 310 x 218 cm.
12 tim 7m
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
6d 16 tim
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, omkring år 1900.
6d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Willy Gordon, Stående man.
1d 15 tim
Willy Gordon, Stående man.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK