1314 föremål
Hermès, scarf, "Aloha".
19 tim 26m
Hermès, scarf, "Aloha".
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Champagnevisp, 18K guld,
21 tim 23m
Champagnevisp, 18K guld,
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, "600", EM-möbler, 1970-tal.
2d 14 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
19 tim 57m
Cartier, scarf.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950-60-tal.
1d 15 tim
Taklampa, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Einar Jolin, Självporträtt.
1d 15 tim
Einar Jolin, Självporträtt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1920-30-tal.
1d 21 tim
Taklampa, 1920-30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Henrik Bonnevier, "Moby, Bodyrock, 1999".
1d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, "Saturnus-modell", 1900-talets mitt.
1d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Robert Högfeldt, "Salome".
1d 14 tim
Robert Högfeldt, "Salome".
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
1d 14 tim
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ludvig Richarde, Från Västkusten.
2d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1970-80-tal.
1d 14 tim
Matbord, 1970-80-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1920-30-tal.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1d 20 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
2d 14 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets början.
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
2d 14 tim
Sminkbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Esaias Thorén, Svanen.
4d 20 tim
Esaias Thorén, Svanen.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK