1314 föremål
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
23 tim 10m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Claës E. Giertta, armband, silver.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950-60-tal.
1d
Taklampa, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Henrik Bonnevier, "Moby, Bodyrock, 1999".
22 tim 5m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Jolin, Självporträtt.
23 tim 34m
Einar Jolin, Självporträtt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
22 tim 58m
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1920-30-tal.
1d 5 tim
Taklampa, 1920-30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1970-80-tal.
23 tim
Matbord, 1970-80-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1d 4 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, "Saturnus-modell", 1900-talets mitt.
22 tim 22m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Robert Högfeldt, "Salome".
23 tim 12m
Robert Högfeldt, "Salome".
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, gustavianska, omkring år 1800.
1d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ludvig Richarde, Från Västkusten.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Simon Gate, vas, modell 2236, Orrefors 1952.
3d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karin Tyrefors, skåp, Fröseke Form, 1988.
3d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, gustaviansk stil, sent 1800-tal.
3d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
3 tim 55m
Gucci, scarf, "Flora".
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
1d 22 tim
Sminkbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
1d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timo Solin, Ansikten.
4d 4 tim
Timo Solin, Ansikten.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Hedin, "Mendong-gumpa".
23 tim 5m
Sven Hedin, "Mendong-gumpa".
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Hedin, "I had a terrible job....".
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Hedin, "The Abbot of Selipuk Gompa".
1d 21 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, "Apropå katter".
4d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK