1192 föremål
Ian Rusth, Noaks ark.
4d 15 tim
Ian Rusth, Noaks ark.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
5d 14 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1900-tal.
3d 13 tim
Bordslampa, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska.
3d 11 tim
Prada, väska.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, 2 st, teak, 1950/60-tal.
3d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska.
3d 11 tim
Prada, väska.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric H Olson, Utan titel.
13 tim 45m
Eric H Olson, Utan titel.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Larsson, "Carl Gustaf Laurin".
15 tim 41m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf.
17 tim 45m
Gucci, scarf.
2 170 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Djosan, semiantik. 330 x 160 cm.
15 tim 49m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
5d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Affisch/poster, "Montreux Jazz 18 Festival".
3d 13 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard med två hyllplan, Porro, Italien.
4d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kiyoshi Saito, träsnitt.
1d 15 tim
Kiyoshi Saito, träsnitt.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, Gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 14 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf, "Oshibana".
5d 12 tim
Gucci, scarf, "Oshibana".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnbokhylla i 3 sektioner, 1940-tal.
3d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Torsten Palm, Fönster, Venedig.
13 tim 11m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK