1346 föremål
Rey Urban, armlänk, silver.
7d 6 tim
Rey Urban, armlänk, silver.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 212 x 135 cm.
4d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Curt Clemens, Porträtt i halvprofil.
5d 11 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Tobias Regell, "Milano".
2d 13 tim
Tobias Regell, "Milano".
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Büro Famos, soffbord, "Tuk Large", Bolia.
2d 9 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Cartier, portfölj.
2d 10 tim
Cartier, portfölj.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, "Efter Bellini".
3d 14 tim
Einar Jolin, "Efter Bellini".
750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, Man i hatt.
3d 15 tim
Einar Jolin, Man i hatt.
750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Brosch, silver med rosenslipade diamanter.
1d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jules Schyl, Cirkusmotiv.
2d 13 tim
Jules Schyl, Cirkusmotiv.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
Pall, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Cyrén, glas, 12 st, "Nobel", Orrefors.
3d 15 tim
4 280 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
2d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, "Interiör".
3d 14 tim
Ola Billgren, "Interiör".
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
11 tim 48m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lars Jonsson, Fågel.
5d 11 tim
Lars Jonsson, Fågel.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Hans Hartung, Utan titel.
5d 12 tim
Hans Hartung, Utan titel.
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
2d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK