Liveauktion pågår | Important Timepieces

Delta i auktionen

Svante Skogh, matbord "Vindö" sent 1900-tal.
1m 27s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
3m 27s
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1900-tal.
5m 27s
Spegel 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
9m 27s
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Magnus, "Tjurhuvud I".
11m 27s
Carl Magnus, "Tjurhuvud I".
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

7. Heuer, Calculator, kronograf, ca 1974.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK