2016 föremål
Bokhylla, 1800-tal.
4d 4 tim
Bokhylla, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Peter Dahl, Två damer och ett krus..
4d 4 tim
7 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Tobias Regell, "Cow", 2016.
4d 4 tim
Tobias Regell, "Cow", 2016.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
4d 4 tim
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
4d 5 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Minityrer, 6 st, Gustavsberg Studio,
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karl Kowalczewski, Vattenbärerska.
4d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Korg, Louis XVI-stil, omkring år 1900.
4d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska "Picotin Lock 18", 2022.
4d 5 tim
26 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Valentino, väska, "Joylock".
4d 5 tim
Valentino, väska, "Joylock".
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bricka, 1800-talets mitt.
4d 6 tim
Bricka, 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, bordslampa, Rörstrand.
4d 6 tim
1 021 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, omkring år 1800.
4d 6 tim
Slagbord, omkring år 1800.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
4d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-tal.
4d 6 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Tissot, armbandsur, 30,5 mm.
4d 6 tim
Tissot, armbandsur, 30,5 mm.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christer Strömholm, "Tokyo", 1961.
4d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sofia Änghede, "#33", 2011.
4d 6 tim
Sofia Änghede, "#33", 2011.
Inga bud
Utropspris
25 000 SEK
Barstolar 6 st SA Möbler 2000-tal.
4d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
4d 6 tim
Taklampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
4d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
4d 6 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
4d 6 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
4d 6 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Wifredo Lam, komposition.
4d 7 tim
Wifredo Lam, komposition.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
C.G. Hallberg, bordslampa, 1930-tal.
4d 7 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK