1839 föremål
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
6d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1930/40-tal.
12 tim 29m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, tidigt 1900-tal.
5d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sören Christian Bjulf, Vid kajen.
2d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1930/40-tal.
6d 12 tim
Taklampa 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 2000-tal.
6d 15 tim
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, "Saturnus-modell", 1900-talets mitt.
1d 15 tim
1 501 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
1d 14 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 12 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 10 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, Pukeberg, 1940-tal.
1d 10 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thomas Klementsson, "Birds", 2004.
4d 12 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tiffany & Co, slev, sterling silver.
12 tim 50m
100 EUR
Utropspris
350 EUR
Tobias Regell, "Sicily".
4d 11 tim
Tobias Regell, "Sicily".
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Toilettebord Empire 1800-talets mitt.
3d 15 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tom Dixon, taklampa, "Beat Stout".
6d 9 tim
845 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Krestesen, Utan titel.
1d 13 tim
Tom Krestesen, Utan titel.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Toni R. Toivonen, "Happiness and other Shit".
12 tim 16m
5 500 EUR
Utropspris
17 000 - 22 000 EUR
Tova Mozard, "Psycho", 2003.
4d 11 tim
Tova Mozard, "Psycho", 2003.
500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Tove Jansson, "Stolarna".
10 tim 43m
Tove Jansson, "Stolarna".
15 500 EUR
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
Tove Jansson, Girland-motiv, 2 st.
10 tim 56m
350 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 tim 50m
300 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Tove Jansson, Girland-motiv, inramad.
11 tim 11m
820 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Tove Jansson, Hamnlandskap.
11 tim 16m
Tove Jansson, Hamnlandskap.
1 800 EUR
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
Tove Jansson, Komposition.
10 tim 32m
Tove Jansson, Komposition.
10 200 EUR
Utropspris
15 000 - 18 000 EUR
Tove Jansson, Rökande Kvinna.
12 tim 2m
Tove Jansson, Rökande Kvinna.
2 400 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Tove Jansson, Stilleben med Blommor.
10 tim 25m
14 000 EUR
Utropspris
18 000 - 22 000 EUR
Tove Jansson, Stilleben med katt och hatt.
9 tim 53m
20 000 EUR
Utropspris
25 000 - 35 000 EUR
Tove Jansson, Änglar i natten.
11 tim 9m
3 000 EUR
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Trädgårdsbord "Bistro" Hope 2000-tal.
3d 14 tim
800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
3d 13 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK