1868 föremål
Väggbord, ett par, sent 1800-tal.
4d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, "coquille", ASEA, 1940-tal.
2d 16 tim
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, EWÅ, Värnamo.
5d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Waldemar Sjölander, Från Florens.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Wifredo Lam, komposition.
3d 20 tim
Wifredo Lam, komposition.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
William Gislander, Badande ankungar.
1d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
William Joseph Carroll, Kvinna med blommor.
2d 18 tim
1 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Mac Laren I".
1d 19 tim
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Yrjö Edelmann, Brevet.
1d 19 tim
Yrjö Edelmann, Brevet.
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
1d 20 tim
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zenith, armbandsur, 33 mm.
1d 17 tim
Zenith, armbandsur, 33 mm.
5 712 SEK
Utropspris
4 000 SEK
must de Cartier, Must 21, armbandsur, 31 mm.
5d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Åke Holm, skulptur, signerad.
7d 19 tim
Åke Holm, skulptur, signerad.
3 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Åke Thornblad, Fågel.
5d 19 tim
Åke Thornblad, Fågel.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen 21,6K guld med diamanter.
4d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
4d 17 tim
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Örhängen, 18K guld.
1d 19 tim
Örhängen, 18K guld.
590 EUR
Utropspris
750 EUR
Örhängen, 18K guld.
3d 17 tim
Örhängen, 18K guld.
50 EUR
Utropspris
350 EUR
Örhängen, 18K guld.
2d 20 tim
Örhängen, 18K guld.
50 EUR
Utropspris
350 EUR
Örhängen, ca 15K guld med smaragder.
1d 19 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR