1499 föremål
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
5d 11 tim
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
6d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1940/50-tal.
6d 16 tim
Bänk 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, omkring år 1900.
3d 13 tim
Bänk, omkring år 1900.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Béla Hradil, Stilleben.
1d 12 tim
Béla Hradil, Stilleben.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cafébord 1940/50-tal.
4d 16 tim
Cafébord 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Brandt, "Vinter i Bergslagen".
1d 13 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Brandt, Eftermiddagssol.
1d 14 tim
Carl Brandt, Eftermiddagssol.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Budde-Lund, "Manshuvud".
3d 12 tim
Carl Budde-Lund, "Manshuvud".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, bordslampa, Orrefors.
1d 14 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Gustaf Hellqvist, Sorg.
5d 10 tim
Carl Gustaf Hellqvist, Sorg.
700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Larsson, "Carl Gustaf Laurin".
1d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
1d 16 tim
Cartier, scarf.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Certina, armbandsur, 21 mm.
15 tim 36m
Certina, armbandsur, 21 mm.
8 954 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Champagnekylare, 1900-tal.
2d 15 tim
Champagnekylare, 1900-tal.
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Champagnekylare, St James.
4d 15 tim
Champagnekylare, St James.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Champagnekylare.
3d 11 tim
Champagnekylare.
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, scarf, limited edition.
5d 14 tim
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 1989-1991.
6d 15 tim
Chanel, väska, 1989-1991.
60 EUR
Utropspris
800 EUR