1928 föremål
Matta Röllakan ca 188x143 cm signerad "IA".
3 tim 24m
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1930/40-tal.
3 tim 26m
Taklampa, 1930/40-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Augustus Osborne Lamplough, Vy från Nilen.
3 tim 32m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
3 tim 34m
Fåtölj 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Eilersen 2000-tal.
3 tim 36m
Soffa, Eilersen 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterbelysning ett par Fagerhult sent 1900-tal.
3 tim 40m
2 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf.
3 tim 46m
Gucci, scarf.
2 170 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
3 tim 50m
Cartier, scarf.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 299 x 217 cm.
3 tim 58m
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Ziegler Ariana, ca 237 x 169 cm.
4 tim 2m
4 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Kelim, ca 299 x 200 cm.
4 tim 4m
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK