1809 föremål
Soffbord sent 1900-tal.
5d 10 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
5d 9 tim
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Alice Nordin, taklampa Jugend tidigt 1900-tal.
6 tim 45m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
1d 10 tim
Kubbstol 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Dahl, "Afton i parken".
4d 6 tim
Peter Dahl, "Afton i parken".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
2d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bäddsoffa, Meridiani.
3d 7 tim
Bäddsoffa, Meridiani.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar 4 st 1950-tal.
3d 10 tim
Stolar 4 st 1950-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 33 mm.
2d 7 tim
Omega, armbandsur, 33 mm.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Krucifix, brons, möjligen 1600-tal.
2d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp, 1900-talets början.
1d 9 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peder Duke, "Valör - Kulör".
1d 2 tim
Peder Duke, "Valör - Kulör".
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Edvin Öhrström, vas Ariel 1954 signerad.
3d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Såsskål, silver, GAB, Stockholm 1923.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets tredje kvartal.
2d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Antonio Saura, "Dora Maar visitada IV". 1986.
4d 11 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gallerimatta, Hosseinabad, c 414 x 95 cm.
3d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
2d 5 tim
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Beverloo Corneille, "Apropå katter".
4d 8 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, samtida tillverkning.
3d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trädgårdsbord/pallar ett par  "Oly" Hope 2000-tal.
6 tim 33m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1960-tal.
2d 1 tim
Spegel, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard/långbord tidigt 1900-tal.
4d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Hedin, "I had a terrible job....".
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK