1629 föremål
Anders Zorn, "Paul Verlaine II".
3d 15 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägghängskåp daterat 1804.
4d 18 tim
Vägghängskåp daterat 1804.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gustav Rudberg, Skuta på redden.
4d 19 tim
4 751 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa möjligen Asea 1950-tal.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rolf Gohs, Fantomenomslag, 2 st.
4d 17 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gustav Rudberg, Fartyg för ankare.
4d 19 tim
4 501 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Collier vitguld med diamanter.
4d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Leif Tjerned, "Blue Waves".
4d 19 tim
Leif Tjerned, "Blue Waves".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elin Källman, Porträtt i halvfigur.
2d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, nyrenässans, tidigt 1900-tal.
4d 18 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pierre Olofsson, Utan titel.
4d 18 tim
Pierre Olofsson, Utan titel.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
4d 20 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dan Wolgers, "Vintergatan".
3d 19 tim
Dan Wolgers, "Vintergatan".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barskåp, 1900-talets första hälft.
3d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Öronlappsfåtölj, 1900-tal.
3d 17 tim
Öronlappsfåtölj, 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ivar Morsing, Landskap med figurer.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1940-tal Swedish Modern.
3d 20 tim
Byrå 1940-tal Swedish Modern.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
3d 15 tim
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ragnar Person, På dansbanan.
3d 21 tim
Ragnar Person, På dansbanan.
1 111 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta rölakan ca 203x136 cm.
3d 18 tim
Matta rölakan ca 203x136 cm.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
3d 17 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pallar 3 st 1900-talets senare del.
3d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta väska Hobo.
3d 19 tim
Bottega Veneta väska Hobo.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Madeleine Pyk, Porträtt av konstnären mamma.
3d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, 1930-tal.
3d 16 tim
Barskåp, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CO Hultén, "Baskervilles dröm".
3d 19 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Hjortzberg, Sydländsk gatubild.
3d 19 tim
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kelim, Anatol, 365x140 cm.
4d 19 tim
Kelim, Anatol, 365x140 cm.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord 1900-talets mitt/andra hälft.
4d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslamor ett par Asea belysning 1960/70-tal.
21 tim 4m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Olson, "Badklippan".
5d 21 tim
Axel Olson, "Badklippan".
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
John-E Franzén, "Bromma-Texas".
3d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sara Svensson, Porträtt av yngling.
3d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serietidning, "Kalle Anka & Co" Nr 5, 1949.
5d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets början.
4d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1960/70-tal.
1d 15 tim
Skåp, 1960/70-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flaskschatull, 1800-tal.
4d 18 tim
Flaskschatull, 1800-tal.
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Ziegler, ca. 244 x 176 cm.
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jörgen Waring, Egg in a box.
5d 20 tim
Jörgen Waring, Egg in a box.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sten Hanson, "How are you?".
3d 20 tim
Sten Hanson, "How are you?".
666 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Halsband, 18K vit- och gult guld.
3d 18 tim
500 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Marc Chagall, "Quai aux fleurs" 1954.
5d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920-tal.
1d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK