1980 föremål
Yrjö Edelmann, Brevet.
5d 4 tim
Yrjö Edelmann, Brevet.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fickur, 18K guld, 47 mm.
5d 23 tim
Fickur, 18K guld, 47 mm.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Claesson, Boxare.
1 tim 36m
Stig Claesson, Boxare.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Bochara turkmen semiantik/old ca 250x153 cm.
4d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Non violence".
6d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dokument signerat av Bernadotte.
8d 3 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gustaf Nordenskiöld, taklampa, "Hobo", Örsjö Belysning.
5d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "En svensk tiger II".
4m 17s
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Toilettebord Empire 1800-talets mitt.
2d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, Weekendbag.
2d 4 tim
Mulberry, Weekendbag.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
4d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Empire, 1820.
2 tim 34m
Spegel, Empire, 1820.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, Luxus, 1970-tal.
2 tim 30m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Konstantin Grcic, sidobord, "Traffic", Magis, Italien.
58m 17s
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1930/40-tal.
1 tim 46m
Bokhylla, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Bidjar semiantik, ca 212x141 cm.
5 tim 26m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
"Coffeshop painting", Iran, 1900-tal.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK