1976 föremål
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
18 tim 8m
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Claesson, Vårlandskap.
4d 18 tim
Stig Claesson, Vårlandskap.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
4d 13 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
5d 15 tim
Matbord, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louise Vuitton, sjal.
6d 14 tim
Louise Vuitton, sjal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
5d 18 tim
Bordslampa 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-talets andra hälft.
4d 13 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa 1940-tal.
16 tim 58m
Golvlampa 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rey Urban, hänge, silver.
1d 9 tim
Rey Urban, hänge, silver.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
4d 18 tim
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Väggbord, ett par, sent 1800-tal.
5d 16 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
4d 11 tim
Skåp, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 195 x 152 cm.
4d 12 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
4d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
David Wretling, skultpur, signerad.
3d 14 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Poster 2 st "1984" Big Brother".
3d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fartygsmodell, 1900-tal.
16 tim 22m
Fartygsmodell, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Olson, "Suse å IX", 1983.
15 tim 16m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Koppartunna, omkring 1900.
14 tim 32m
Koppartunna, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ellis Wallin,"Skeppsholmskyrkan".
18 tim 6m
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
4d 17 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erland Cullberg, Skor på palett.
2d 11 tim
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
3d 16 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, scarf, "Ramage".
6d 17 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Cartier, scarf.
8d 16 tim
Cartier, scarf.
330 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "Våran Murare".
6d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Regina".
8d 15 tim
Hermès, scarf, "Regina".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
4d 16 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK