1499 föremål
Krön, snidat trä, 17/1800-tal, Sydeuropa.
3d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
12 tim 3m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
14 tim 3m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, gustaviansk, omkring 1800.
3d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ivar Morsing, "Bild från Cordoba".
14 tim 55m
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hugo Zuhr, "Tallar".
4d 18 tim
Hugo Zuhr, "Tallar".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 36 mm.
3d 14 tim
Omega, armbandsur, 36 mm.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fartygsmodell, 1900-tal.
3d 16 tim
Fartygsmodell, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
4d 18 tim
Sandro Chia, "Spirit".
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Frandsen sent 1900-tal.
3d 18 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1940-tal.
6d 18 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Svenson, Stilleben med kannor och koppar.
14 tim 15m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ian Rusth, Noaks ark.
5d 15 tim
Ian Rusth, Noaks ark.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, kompositioner 2 st.
3d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Jolin, Självporträtt.
14 tim 5m
Einar Jolin, Självporträtt.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roberto Matta, Ur "Centre Noeuds".
15 tim 27m
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
6d 15 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1900-tal.
4d 14 tim
Bordslampa, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Aly Ben Salem, Vid kustbandet.
1d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
1d 18 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska.
4d 12 tim
Prada, väska.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarves, 3 st.
13 tim 37m
Hermès, scarves, 3 st.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, 2 st, teak, 1950/60-tal.
4d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska.
4d 11 tim
Prada, väska.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK