1332 föremål
Bordslampa, 1980-tal.
2d 21 tim
Bordslampa, 1980-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
56m 54s
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
2d
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
2d
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-tal.
2d 19 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ernst Billgren, "Besök hemma".
5d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Gadö, fisk.
4d
Bertil Gadö, fisk.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940-tal.
4d
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Anita Nilsson Billgren, "Katter".
4d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Plafondlampa, omkring 1900.
4d
Plafondlampa, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
5d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1940/50-tal.
5d
Golvlampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa Cottex 2000-tal.
5d
Golvlampa Cottex 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa sent 1900-tal.
5d
Taklampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK