1889 föremål
Kubbstol 1900-tal.
7d 10 tim
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Karl Johan, 1800-talets första hälft.
1d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
1d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Nain part silk ca 263x162 cm.
1d 11 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
2d 13 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1900-talets mitt.
4d 13 tim
Bokhylla 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
1d 14 tim
Klädskåp, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kristian Krokfors, "Desert".
2d 7 tim
Kristian Krokfors, "Desert".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
3d 13 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets andra hälft.
4d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fågelhus, 1900-tal.
3d 14 tim
Fågelhus, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka, 1800-talets mitt.
3d 11 tim
Bricka, 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca. 198 x 150 cm.
2d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Head up to keep clear".
3d 13 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
3d 12 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Våran Murare".
5d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
5d 11 tim
Bordslampa, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Munthe-Norstedt, "Studie" (Ängsblommor).
5d 10 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Helmer Osslund, "Vårkväll vid Meudon".
3d 13 tim
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sven Reinhold Westman, Vid Seine, Paris.
3d 14 tim
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
CO Hultén, "Anders A Lam".
1d 11 tim
CO Hultén, "Anders A Lam".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olle Hjortzberg, "Olivlund, Umbrien".
5d 12 tim
321 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, gustaviansk.
5d 10 tim
333 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
2d 12 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, scarf, "Ramage".
5d 13 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
30 EUR
Utropspris
250 EUR