1331 föremål
Soffbord 1900-talets andra hälft.
2d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
1d
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Theo Tobiasse, "Le cri de poète".
1d 1 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1970-tal.
1d 23 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hurtsar ett par 1960-tal.
1d 23 tim
Hurtsar ett par 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 299 x 197 cm.
3d
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Cartier, scarf.
2d 1 tim
Cartier, scarf.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Jon-And, "Palermo".
22 tim 49m
John Jon-And, "Palermo".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla, Swedish Modern, 1930/40-tal.
21 tim 9m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Bauer, "-God kväll farbror sa pojken!".
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, skål på fot signerad Boda unik.
27m 8s
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Snötyngda träd.
1d 23 tim
Axel Lind, Snötyngda träd.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
1d 1 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå omkring 1900.
1d
Byrå omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
1d 22 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
1d
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Reijo Meller, Kyss.
3d
Reijo Meller, Kyss.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Matta Keshan semiantik ca 215x133 cm.
1d 23 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
Kubbstol, 1900-talets mitt.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Skånberg, "Fiskeskutor, Holland".
3d 22 tim
8 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK