29 föremål
Trädgårdssoffa, gjutjärn, 1900-tal.
2d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
7d 23 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
8d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisk modern tillverkning.
7d 23 tim
Obelisk modern tillverkning.
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK