1809 föremål
Koffert, tidigt 1900-tal.
20 tim 44m
Koffert, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Victor Vasarely, Optisk komposition.
22 tim 56m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, Tilgmans Keramik, 1960/70-tal.
20 tim 42m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tor Bjurström, Grönskande landskap.
22 tim 20m
5 555 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Richard Björklund, "Seinemotiv".
1d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 18K vitguld med små diamanter.
19 tim 58m
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, scarf, "Torana".
54m 5s
Hermès, scarf, "Torana".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp / Bokhylla, Boknäs 2000-tal.
1d
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Peter Klitsch, "Rasputins Tod".
53m 5s
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Pehrson, taklampa, Ateljé Lyktan.
22 tim 22m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegellampett, Sengustaviansk omkring 1800.
1d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jan Johansson, vas signerad Orrefors.
1d 1 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampor, ett par, modern tillverkning.
19 tim 26m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vaidotas Žukas, "Stilleben med docka".
1d
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Skänk/Sidaboard, Jugend, tidigt 1900-tal.
19 tim 18m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Malcolm Morley, "Cavalcade of Troy".
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brita Nordencreutz, Parklandskap.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Samuel Cook, Vi över kustby i solnedgång.
20 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
20 tim 30m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK