16
204880

Nils Kreuger

(Sverige, 1858-1930)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 700 - 4 630 USD
Klubbat pris
88 000 SEK
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)

Vintrig boulevardscen med hästdroska

Signerad N. Kreuger och daterad Paris 1886. Papp-pannå 16 x 22 cm.