341
357127

Willem Andersson

(Sverige, Född 1980)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 900 - 2 850 EUR
2 170 - 3 260 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Willem Andersson
(Sverige, Född 1980)

"Svinfångsten"

Signerad Willem Andersson och daterad 2008. Olja, tusch och gouache på papper, 50 x 65 cm.

Proveniens

Galleri Niklas Belenius, Stockholm.

Galleri Niklas Belenius, Stockholm, "There is nothing that can satisfy thus need", 14 januari - 1 februari 2009.