388
266499

Göran Hongell

(Finland, 1902-1973)
Utropspris
250 - 350 EUR
2 830 - 3 970 SEK
261 - 365 USD
Klubbat pris
250 EUR

Göran Hongell
(Finland, 1902-1973)

VAS.

Sign. G.H.. Karhula. Klart glas. 1930-tal. Höjd 17,5 cm.