392
264255

Göran Hongell

(Finland, 1902-1973)
Utropspris
300 - 500 EUR
3 380 - 5 640 SEK
313 - 522 USD
Klubbat pris
300 EUR

Göran Hongell
(Finland, 1902-1973)

SKÅL.

Sign. G. Hongell, Karhula. 1940-tal. Azurblå kristall. Bredd 22 cm.