756
333068

HERMÈS, scarf, "Sichuan".

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
131 - 157 EUR
137 - 164 USD
Klubbat pris
2 800 SEK
HERMÈS, scarf, "Sichuan".

Siden, märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "R Dallet", designad av Robert Dallet 1995. Motiv av olika djur, bl a panda, fåglar samt leopard mot fjälllandskap på ljusblå botten, ljusbeige bård. 88 x 88 cm.

Obetydligt slitage.

Originalkartong medföljer.